Stoły do piłkarzyków

Stoły do piłkarzyków

Pierwszy patent na stół do piłkarzyków przyznano Alejandro Finisterre w 1937 roku, choć sam wynalazek pojawił się znacznie wcześniej. Dziś istnieje nawet Międzynarodowa Federacja Futbolu Stołowego, która dąży do wpisania tej zabawy na oficjalne listy dyscyplin sportowych.

Przedstawiamy szeroką kolekcję różnorodnych stołów na piłkarzyki, które z pewnością przyniosą Państwu sporo zabawy i emocji sportowej rywalizacji, niekoniecznie na prawdziwym boisku. Gra w futbol stołowy rozwija umiejętność logicznego myślenia i koncentracji. Nie bez znaczenia są oczywiście koordynacja ruchowa i refleks.

Niewątpliwym atutem tego rodzaju produktów jest też fakt, że będzie świetnym sposobem na aktywną rozrywkę dla osób w każdym wieku. Z naszych stołów mogą bowiem korzystać nie tylko dzieci, ale także dorośli. W końcu w każdym mężczyźnie drzemie dusza sportowca, a piłkarzyki stołowe będą idealnym rozwiązaniem na długie wieczory w dobrym towarzystwie.

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz stoły do piłkarzyków w kilkunastu rozmiarach i modelach. Wśród nich dostępne są zarówno te przeznaczone do użytku w domu czy świetlicy, jak i profesjonalne, treningowe - a nawet turniejowe. Osobom poszukującym wersji odpornych na zmienne warunki pogodowe, polecamy z kolei wodoodporne, wytrzymałe modele do używania w miejscach publicznych (tzw. komercyjne).

Posiadamy też solidne, z wbudowanym panelem na zbieranie monet albo żetonów - "zarobkowe" stoły na piłkarzyki. Warto również wiedzieć, że kupią u nas Państwo wyspecjalizowane i obniżone platformy do gry. Przeznaczone są dla osób, które jeżdżą na wózkach inwalidzkich. Natomiast te jeszcze mniejsze będą idealne dla aktywnych dzieci, lubiących tę ponadczasową rozgrywkę.

To jednak nie wszystko, ponieważ w sklepie mamy także wielozadaniowe "Workery" do tenisa, hokeju, bilarda w jednym! Są to modele z wymienną platformą do rozgrywek w dowolnym sporcie tego typu. W komplecie do stołu z piłkarzykami, otrzymają Państwo dodatkowe krążki hokejowe, kule bilardowe czy rakietki tenisowe. Niektóre wersje posiadają nawet plansze do warcabów, szachów, cymbergaja, kości do rzucania czy karty do Pokera i Black Jacka!

Tym samym jest to wspaniały pomysł na urozmaicenie miejsca rozrywki w pubie, kasynie, jak i w domu. Domownikom można zaproponować interesującą rozrywkę wieczorem, a w weekendy bawić się podczas spotkań z gośćmi i przyjaciółmi. Niezależnie od tego, który stół do piłkarzyków Państwo wybiorą, gwarantujemy świetną zabawę ze zdrową, uczącą logicznego myślenia grą.

Dlatego też nie czekaj - już dziś wybierz jeden z naszych modeli, zaproś znajomych i sprawdźcie się we własnych mistrzostwach!
ATMOSPHERAAVENLIBOLTZECORNILLEAUCZILLOENEROESSCHERTGARDENLUXUSGARLANDOGrand designHALMARHMS PREMIUMJMSKettlerLIFETIMEMeble ogrodowe MilooMETEORNILSNILS CAMPNILS EXTREMENILS FUNPROGARDENRazorRiviera MaisonRoberto SportSASKA GARDENSOLEX SPORTSSPAKINGSpokeyWISH
Mapa stronyProjekt i oprogramowanie sklepu - GOshop.pl

Filtry

Cena
oddo
Producent
zamknij